İstanbul Eskişehir Otobüs Bileti

İstanbul Eskişehir Otobüs Bileti Ara

İstanbul Eskişehir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 299,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 450,00 TL
Yolculuk Süresi 5 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 301 km
En Ucuz Otobüs Firması Es Es İsmail Ayaz
Popüler Otobüs Firması Buzlu Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu
 

İstanbul Eskişehir Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Eskişehir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 299 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Eskişehir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Eskişehir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Eskişehir Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Eskişehir Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Eskişehir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Eskişehir arasında günde 86 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Eskişehir otobüs yolculuğu ortalama 5 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Bilecik Otogarı, Bozüyük Otogarı ve Eskişehir Otogarıdır. İstanbul'da Marmara Bölgesinin yağışlı iklim özellikleri görülür, 4 mevsim yağış alsa da yazlar sıcak, kışlar soğuk geçer. Eskişehir ise soğuğu ile meşhur ilimizdir, yazlar sıcak geçse de kışlar kuru soğuk, ayaz ve kar yağışlı geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Eskişehir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Eskişehir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Eskişehir ili Türkiye'nin en önemli üniversite şehirlerinden birisidir. Üniversitelerin açılma ve kapanma zamanları İstanbul'dan Eskişehir'e seferlerde aşırı bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Eskişehir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Eskişehir seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Eskişehir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Eskişehir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Eskişehir Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Eskişehir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Eskişehir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Eskişehir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Eskişehir ve Eskişehir İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Eskişehir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Eskişehir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Eskişehir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Eskişehir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Eskişehir İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Eskişehir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Eskişehir Faydalı Linkler