Antalya Eskişehir Otobüs Bileti

Antalya Eskişehir Otobüs Bileti Ara

Antalya Eskişehir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 349,00 TL
Yolculuk Süresi 06 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 418 km
En Ucuz Otobüs Firması Buzlu Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Antalya Eskişehir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Eskişehir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 250 TL ile 349 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Eskişehir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Eskişehir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Eskişehir Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Eskişehir Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Eskişehir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Eskişehir arasında günde 29 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Eskişehir otobüs yolculuğu ortalama 6 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı ve Eskişehir Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Eskişehir ise yaz ayları bunaltıcı sıcak ve kurak, kış ayları ise sert soğuk ve yağışlı geçer. İlde gece ile gündüz arasındaki sıcaklık farkı hissedilir derecede fazladır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Eskişehir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Eskişehir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Eskişehir Kent Park, Sazova Parkı, Yılmaz Büyükerşen Balmumu ve Heykel Müzesi, Akvaryum Dünyası ve Odun Pazarı Evleri ve daha birçok gezilip görülecek yer Eskişehir'e seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Eskişehir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Eskişehir seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Eskişehir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Eskişehir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Eskişehir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Eskişehir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Eskişehir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Eskişehir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Eskişehir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Eskişehir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Eskişehir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Eskişehir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Eskişehir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Eskişehir Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Eskişehir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Eskişehir Faydalı Linkler