Bursa Antalya Otobüs Bileti

Bursa Antalya Otobüs Bileti Ara

Bursa Antalya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 450,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 700,00 TL
Yolculuk Süresi 8 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 546 km
En Ucuz Otobüs Firması İstanbul Kalesi
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650
 

Bursa Antalya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Antalya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 450 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Antalya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Antalya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Antalya Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Antalya Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Antalya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Antalya arasında günde 43 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Antalya otobüs yolculuğu ortalama 8 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, Eskişehir Otogarı, Kütahya Otogarı, Afyon Otogarı, Isparta Otogarı ve Antalya Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’dan gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Antalya ise yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlı geçen tipik Akdeniz iklimi etkisindedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Antalya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Antalya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Antalya’ya gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Kaleiçi, Düden Şelalesi, Manavgat, Sapadere Kanyonu, Perge Antik Kenti, Antalya Müzesi, Kurşunlu Şelaleleri, Konyaaltı Plajı, Termessos Kaplıcaları... gibi birçok gezilecek görülecek yeri bulunan Antalya ilini seyahat listenize ilk fırsatta dahil etmenizi tavsiye ederiz. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Antalya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Antalya seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Antalya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Antalya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Antalya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Antalya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Antalya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Antalya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Antalya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Antalya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Antalya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Antalya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Antalya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Antalya Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Antalya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Antalya Faydalı Linkler