Türkiye Şehir Rehberi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Türkiye Resimleri

Türkiye İl Rehberi

Ülkemiz o kadar büyük ve güzel ki eminim hala birçoğumuzun gezip görmediği, merak ettiği, gidip görmek istediği onlarca il var. Ne yazık ki bazı zamanlar buna ne vaktimiz ne de bütçemiz yeterli olabiliyor. Bazen ise bilgimiz. Türkiye şehir rehberi olarak tamda bu konuda sizlere yol arkadaşı olmak için varız. Hangi şehir nerededir? Tarihi nedir? Plaka kodu nedir? Neleri meşhurdur? Orada gidip görülmesi gereken yerler nelerdir? Ulaşımı nasıldır? Tüm bu sorularınızın cevabı için yol arkadaşınız sadece bir telefon kadar yakınınızda. Gitmek istediğiniz yer hakkında önceden bir araştırma yapmak istemez misiniz? Sizler için 81 il hakkında derlediğimiz yazılarımızda ki bilgileri inceleyebilir ve gitmek istediğiniz veya bulunduğunuz ilin imkanlarını, gezilecek yerlerini, tarihi özelliklerini öğrenebilirsiniz. Arzu ederseniz sizlere sunduğumuz otel seçenekleri ile de hayalini kurduğunuz ilde bütçenize uygun şekilde konaklama imkanı da bulabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra tüm otobüs firmalarının telefon ve adresleri de sitemizde mevcut bulunmakta. Hangi firma nereye gidiyor? Hangi gün ve saat kaçta kalkıyor? Fiyatları nedir? Koltukları nasıldır? Aradığınız tüm cevaplara ve otobüs firmalarına rahatlıkla ulaşabilir, arzu ederseniz yerinizi ayırabilirsiniz. Ayrıca sizlere sunduğumuz farklı araç kiralama seçenekleriyle de aracınızı isteğinize göre kolaylıkla kiralayarak gittiğiniz yerlerde veya günlük yaşantınızda bütçenize uygun ve konforlu şekilde seyahat edebilirsiniz.

Günlük yaşamın karmaşası, çalışma hayatı hemen hemen hepimizi yoruyor ve bazı zamanlarda hiçbir şeye zamanımız kalmıyor. Keşke bizler için tüm her şeyi bir arada toplayan bir platform olsa dediğimiz olmuştur. Bizlerde bu sebeple sizler için tüm kolaylıkları düşünerek sizlere en yakın PTT şube ve telefonları, İŞKUR eğitim kursları ve adresleri, araç muayene istasyonları ve büyükelçilik konsolosluk bilgilerini tek bir sayfada topladık. Ayrıca Türkiye şehir rehberinde artık beklemeye gerek kalmadan tek tıklama ile askeri şube işlemlerinizi halledebilir, e devlet sistemine giriş yapabilir ve SGK işlemlerinizi de kolaylıkla halledebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz hizmetler tabi ki bunlarla sınırlı kalmıyor. Güncel olarak paylaştığımız hava durumu tahminlerini inceleyerek yarın ne giyeceğinize karar verin. Artık duraklarda saatlerce beklemenize, otobüsü kaçırmanıza gerek yok. Sizler için derlediğimiz şehir içi ve şehir dışı tren saatleri, vapur seferleri, otobüs saatleri, bilet fiyatları gibi tüm ayrıntılara sitemizden ulaşabilir ve kendinizi bir sonraki güne rahatça hazırlayabilirsiniz.

Aradığınız her şey Türkiye şehir rehberinde. Seyahat mi etmek istiyorsunuz? Ya da acil bir yere gitmeniz gerekiyor ama uzun uzun bilet veya sefer saatlerine bakacak vaktiniz mi yok? Sıkılıyorsunuz ve bir kursa mı yazılmak istiyorsunuz? Aracınızın muayene zamanı mı geldi? En yakın PTT şubesi nerede diye mi düşünüyorsunuz? Dışarı çıkacaksınız ama hava durumu hakkında bir bilginiz yok mu? Hafta sonu seyahatiniz için otobüs firmalarına mı bakacaksınız? Tatil için bir otele mi ihtiyacınız var? Bütçenize uygun araç mı arıyorsunuz? Merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı için doğru adrestesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz için derlediğimiz ve sürekli olarak güncellediğimiz bilgilere rahatlıkla ulaşabilir ve zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.